Єгор Гуськов: "Rostyslav Martynyuk запросив мене взяти участь в передачі..."

Єгор Гуськов в facebook:

Rostyslav Martynyuk запросив мене взяти участь в передачі Влада і власність освітницького проекту Експертний Корпус . Обговорили чотири кола застосування української мови, які кожна людина може власними зусиллями розширити в своєму середовищі. Об этом сообщает agriacta.in.ua со ссылкой на СМИ.

---------------------

Читати українською. Переходимо повністю на споживання інформаційного та розважального продукту українською мовою. Відмовляємось від перегляду та поширення інформації російською.

Писати українською. Починаємо писати всі свої листи, коментарі та телефонні повідомлення українською мовою. Відмовляємось залишати за собою в історії тексти російською.

Розмовляти українською. Звертаємось до громадян України державною мовою. Відмовляємось принижувати свою гідність і переходити запопадливо на мову колишньої окупаційної адміністрації у сподіванні комусь сподобатись.

Спілкуватись українською. Переконуємо людей навколо звертатись до нас мовою країни, в якій ми живемо. Відмовляємось толерувати змішування української мови з російською в одній розмові.

---------------------

Послухати повний ефір передачі Влада і Власність можна на каналі проекту Експертний Корпус в сервісі MixCloud.

https//www.mixcloud.com//влада-і-власність-мова-на-межі-/Єгор Гуськов


ТОП новости

Вход

Меню пользователя