Віталій Кличко: Разом з Оксаною Продан ми пройшли Майдан та працювали над розбудовою України

Міський голова Києва Віталій Кличко переконаний, що Оксана Продан гідно представлятиме Чернівці у Верховній Раді
Цими вихідними до Чернівців завітали брати Клички, аби підтримати кандидата у народні депутати за 201 округом, чернівчанку Оксану Продан.

Міський голова Києва Віталій Кличко давно знайомий з Оксаною Продан і переконаний, що вона гідно представлятиме Чернівці у Верховній Раді. Свідченням цього є її попередня робота у парламенті, а також досягнення у розбудові Києва.

Про це Віталій Кличко повідомив в ефірі програми « Чернівці сьогодні» на телеканалі « Чернівецький промінь».

– Ми знаємо один одного 10 років. За цей час ми пройшли багато разом. Ми були разом на Майдані. Після Майдану ми приводили Київ в порядок, адже ми отримали порожній міський та державний бюджет
Нам потрібно було працювати з Асоціацією міст України, щоб сформувати питання децентралізації, реалізовувати їх, щоб це працювало на бюджету громад.


Ми працювали командою УДАРу і на сьогоднішній день в Києві немає безробіття, найвища заробітна платня, найбільші інвестиції, найбільші, тисяча кілометрів відремонтованих доріг, десятки нових дитячих садків та шкіл. І це також досягнення не тільки Кличка тому, це досягнення команди.
Я дуже вдячний Оксані Петрівні, яка багато зробила і для міста Києва і для України, – зазначив Віталій Кличко.

Також на думку Віталія Кличка на користь Оксани Продан говорять її особисті якості. Адже, як зазначив міський голова Києва, вона завжди заряджена на результат і чітко та впевнено прямує до поставленої мети.

– Це людина чесна, відкрита, працьовита і заряджена на результат. Вона постійно говорить правду в обличчя і це не всім подобається. Не всім подобається, що у неї принципова позиція.


Вона має мету і йде до неї прямо й чітко. І це краще, ніж бігати між крапельками.


Якщо в Чернівцях довірять цій людині представляти цей регіон, вона не підведе. Я переконаний, що червоніти за Оксану Петрівну не доведеться. Тому, що вона людина слова, – охарактеризував Оксану Продан Віталій Кличко.

фильмы бесплатно

Джерело статті: “https://promin.cv.ua/2019/07/08/razom-z-oksanoiu-prodan-my-proishly-maidan-ta-pratsiuvaly-nad-rozbudovoiu-ukrainy-vitalii-klychko.html” Об этом сообщает sevlush.in.ua со ссылкой на СМИ.

ТОП новости

Вход

Меню пользователя